"The Blues" nadal niepokonani! Chelsea 4-0 Tottenham

Chelsea wczoraj wygrała z Tottenhamem 4-0, po bramkach Eto'o, Hazarda oraz dwóch Demby Ba! Wszystkie bramki padły w drugiej połowie, po pierwszej połowie nic nie wskazywało na taką liczbę bramek.

Przez pierwsze minuty spotkania gra głownie toczyła się w środku pola. Oba zespoły miały swoje okazje do zdobycia bramki, lecz wynik do przerwy był bezbramkowy. Chelsea już w 4. minucie spotkania, mogła wyjść na prowadzenie, po znakomitym podaniu Eto'o do Hazarda, Belg minął bramkarza "Kogutów", ale niestety nie trafił do siatki rywai.

Druga połowa, to dominacja Chelsea i zdobyte bramki przez graczy "The Blues". W 56. minucie błąd popełnił obrońca gości Vertonghen, co znakomicie wykorzystał niezawodny Samuel Eto'o. 1-0!

W 60. minucie spotkania w polu karnym sfaulowany został Eto'o przez Kaboula, który jednocześcnie obejrzał czerwoną kartkę. Karnego na bramkę zamienił Eden Hazard. 2-0!

Piętnaście minut później mogło być już 3-0, lecz niedokładnie podawał Hazard do Kameruńczyka Eto'o. Stało to się w 88. minucie, Oscar znakomicie dograł w pole karne do Demby Ba, który ze spokojem wykorzystał sytuację. 2 minuty później było już 4-0. Kyle Walker fatalnie podawał do Llorisa, co wykorzystał Demba Ba, wyprzedził bramkarza i uderzył piłkę do pustej bramki.

CHELSEA 4-0 Tottenham